Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LM311N |
| LIXINC Part # | LM311N |
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › lineair - vergelijkers |
| Beschrijving | IC VOLTAGE COMPARATOR 8-DIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LM311N PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LM311N |
| Merk: | STMicroelectronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | lineair - vergelijkers |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Obsolete |
| type: | General Purpose |
| aantal elementen: | 1 |
| uitvoertype: | DTL, MOS, Open-Collector, Open-Emitter, RTL, TTL |
| spanning - voeding, enkel/dubbel (±): | 5V ~ 30V, ±2.5V ~ 15V |
| spanning - ingangsoffset (max): | 7.5mV @ ±15V |
| stroom - ingangsbias (max): | 0.25µA @ ±15V |
| stroom - uitvoer (typ): | 50mA |
| stroom - rust (max): | 7.5mA |
| cmrr, psrr (typisch): | - |
| voortplantingsvertraging (max): | - |
| hysterese: | - |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| pakket / koffer: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Montage type: | Through Hole |
| apparaatpakket leverancier: | 8-DIP |
| MCP6566UT-E/OTVAO | IC COMPARATOR O-D 1.8V SOT23-5 | 898 Meer over bestellen |
|
| MAX9042AESA | IC COMPARATOR DUAL 8-SOIC | 895 Meer over bestellen |
|
| MAX996EUD-T | IC COMPARATOR R-R 14-TSSOP | 845 Meer over bestellen |
|
| TS339ID | IC COMPARATOR QUAD 14-SOIC | 981 Meer over bestellen |
|
| MAX9040AEUK-T | IC COMPARATOR SGL SOT23-5 | 941 Meer over bestellen |
|
| TSM933CSA+ | IC COMPARATOR DUAL P-P 8SOIC | 860 Meer over bestellen |
|
| LT1721IGN | IC COMP R-RINOUT QUAD 16-SSOP | 885 Meer over bestellen |
|
| MAX9015AEKA-T | IC COMPARATOR SGL SOT23-8 | 861 Meer over bestellen |
|
| MAX9041AEUT+ | IC COMPARATOR SGL SOT23-6 | 804 Meer over bestellen |
|
| MAX912ESE-T | IC COMPARATOR TTL HS LP 16-SOIC | 923 Meer over bestellen |
|
| MAX982CUA-T | IC COMPARATOR DUAL OD 8-UMAX | 995 Meer over bestellen |
|
| MAX942MSA/PR+ | IC OP AMP R-R DUAL 8SOIC | 2712 Meer over bestellen |
|
| MAX9077ESA-T | IC COMPARATOR DUAL 8-SOIC | 885 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 13984 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.