Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | L7812CV |
| LIXINC Part # | L7812CV |
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | L7812CV PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | L7812CV |
| Merk: | STMicroelectronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| serie: | - |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 35V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 12V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanningsuitval (max): | 2V @ 1A (Typ) |
| huidige uitgang: | 1.5A |
| stroom - rust (iq): | 8 mA |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 55dB (120Hz) |
| besturingsfuncties: | - |
| beveiligingsfuncties: | Over Temperature, Short Circuit |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 125°C |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | TO-220-3 |
| apparaatpakket leverancier: | TO-220AB |
| XC6204F432MR-G | IC REG LINEAR 4.3V 300MA SOT25 | 814 Meer over bestellen |
|
| XC6203E442MR-G | IC REG LINEAR 4.4V 400MA SOT23 | 826 Meer over bestellen |
|
| ST732M50R | IC REG LINEAR 5V 300MA SOT23-5 | 1347 Meer over bestellen |
|
| LP2985A-10DBVT | IC REG LINEAR 10V 150MA SOT23-5 | 1445 Meer over bestellen |
|
| L4931CD120-TR | IC REG LINEAR 12V 250MA 8SO | 1352 Meer over bestellen |
|
| S-13A1D00-U5T1U3 | IC REG LINEAR POS ADJ 1A SOT89-5 | 904 Meer over bestellen |
|
| CS5204-1GDPR3 | IC REG LINEAR POS ADJ 4A D2PAK-3 | 1690 Meer over bestellen |
|
| LP38502TJ-ADJ/NOPB | IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO263 | 1364 Meer over bestellen |
|
| RP114K121D-TR | IC REG LIN 1.2V 300MA DFN1010-4 | 912 Meer over bestellen |
|
| RP130N151A-TR-FE | IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 | 900 Meer over bestellen |
|
| LT3060HTS8#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 1871 Meer over bestellen |
|
| MIC2214-GMYML-TR | IC REG LINEAR 1.8V/2.8V 10MLF | 3458 Meer over bestellen |
|
| TPS709B33DBVT | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 | 968 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 23998 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.49000 | $0.49 |
| 50 | $0.39418 | $19.709 |
| 100 | $0.31523 | $31.523 |
| 500 | $0.24770 | $123.85 |
| 1000 | $0.19141 | $191.41 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.