Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | LM317LZ |
| LIXINC Part # | LM317LZ |
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Categorie | geïntegreerde schakelingen › pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Beschrijving | IC REG LIN POS ADJ 100MA TO92-3 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | LM317LZ PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | LM317LZ |
| Merk: | STMicroelectronics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen |
| Subcategorie: | pmic - spanningsregelaars - lineair |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| serie: | - |
| pakket: | Bag |
| onderdeel staat: | Active |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Adjustable |
| aantal regelaars: | 1 |
| spanning - ingang (max): | 40V |
| spanning - uitgang (min/vast): | 1.2V |
| spanning - uitgang (max): | 37V |
| spanningsuitval (max): | - |
| huidige uitgang: | 100mA |
| stroom - rust (iq): | - |
| stroom - voeding (max): | - |
| psrr: | 80dB ~ 65dB (120Hz) |
| besturingsfuncties: | - |
| beveiligingsfuncties: | Over Temperature, Short Circuit |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 125°C |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| apparaatpakket leverancier: | TO-92-3 |
| XC6201P252MR-G | IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT25 | 1757 Meer over bestellen |
|
| LT3082EST#TRPBF | IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT223 | 2756 Meer over bestellen |
|
| NCV8752BMX18TCG | IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6XDFN | 960 Meer over bestellen |
|
| LT3071MPUFD#TRPBF | IC REG LINEAR 0.8V 5A 28QFN | 806 Meer over bestellen |
|
| LDK320AM-R | IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 | 936 Meer over bestellen |
|
| MIC5255-2.6BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 33822 Meer over bestellen |
|
| TC1262-2.5VAB | IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3 | 978 Meer over bestellen |
|
| RP131S091B-E2-FE | IC REG LINEAR 0.9V 1A 6HSOP | 926 Meer over bestellen |
|
| TPS70612DRVR | IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6WSON | 3029 Meer over bestellen |
|
| LT1118CS8-2.5#TRPBF | IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8SOIC | 834 Meer over bestellen |
|
| TPS70148PWP | IC REG LINEAR 3.3V/1.5V 20HTSSOP | 961 Meer over bestellen |
|
| LT1965EDD-3.3#PBF | IC REG LINEAR 3.3V 1.1A 8DFN | 5093 Meer over bestellen |
|
| MC78PC28NTR | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 139468 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 11098 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44000 | $0.44 |
| 10 | $0.35737 | $3.5737 |
| 100 | $0.24350 | $24.35 |
| 500 | $0.18261 | $91.305 |
| 1000 | $0.13696 | $136.96 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.