Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 4816P-3-221/331LF |
| LIXINC Part # | 4816P-3-221/331LF |
| Fabrikant | J.W. Miller / Bourns |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 4816P-3-221/331LF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 13 - Apr 17 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 4816P-3-221/331LF |
| Merk: | J.W. Miller / Bourns |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | J.W. Miller / Bourns |
| serie: | 4800P |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Dual Terminator |
| weerstand (ohm): | 220, 330 |
| tolerantie: | ±2% |
| aantal weerstanden: | 28 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 16 |
| vermogen per onderdeel: | 80mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | Automotive AEC-Q200 |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-SOM |
| maat / afmeting: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.094" (2.40mm) |
| YC358TJK-071KL | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 2512 | 841 Meer over bestellen |
|
| MDP160333R0GE04 | RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16DIP | 993 Meer over bestellen |
|
| 4114R-2-121LF | RES ARRAY 13 RES 120 OHM 14DIP | 928 Meer over bestellen |
|
| CAT16-49R9F8LF | RES ARRAY 8 RES 49.9 OHM 2506 | 803 Meer over bestellen |
|
| CAT16A-470J4LF | RESARRAYA 4X0603 47R 5% 63MW CON | 920 Meer over bestellen |
|
| CAY10A-560J4LF | RESARRAYA 4X0402 56R 5% 63MW CON | 820 Meer over bestellen |
|
| CSC08A0327K0GPA | RES ARRAY 4 RES 27K OHM 8SIP | 997 Meer over bestellen |
|
| YC164-JR-07620KL | RES ARRAY 4 RES 620K OHM 1206 | 929 Meer over bestellen |
|
| TC124-FR-07845KL | RES ARRAY 4 RES 845K OHM 0804 | 942 Meer over bestellen |
|
| 4116R-2-821LF | RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16DIP | 871 Meer over bestellen |
|
| 4820P-1-203 | RES ARRAY 10 RES 20K OHM 20SOIC | 897 Meer over bestellen |
|
| SOMC1605191AGEA | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 997 Meer over bestellen |
|
| 742C163224JP | RES ARRAY 8 RES 220K OHM 2506 | 929 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10883 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.61180 | $0.6118 |
| 2000 | $0.59800 | $1196 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.