Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | CAY16-430J4LF |
| LIXINC Part # | CAY16-430J4LF |
| Fabrikant | J.W. Miller / Bourns |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 43 OHM 1206 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | CAY16-430J4LF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | CAY16-430J4LF |
| Merk: | J.W. Miller / Bourns |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | J.W. Miller / Bourns |
| serie: | CAY16 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 43 |
| tolerantie: | ±5% |
| aantal weerstanden: | 4 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 8 |
| vermogen per onderdeel: | 62.5mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | - |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| apparaatpakket leverancier: | 1206 |
| maat / afmeting: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.024" (0.60mm) |
| 77061124P | RES ARRAY 5 RES 120K OHM 6SIP | 883 Meer over bestellen |
|
| 4610X-101-271LF | RES ARRAY 9 RES 270 OHM 10SIP | 2587 Meer over bestellen |
|
| 4308H-102-471 | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 8SIP | 957 Meer over bestellen |
|
| MDP1403150RGE04 | RES ARRAY 7 RES 150 OHM 14DIP | 1347 Meer over bestellen |
|
| EXB-24V3R3JX | RES ARRAY 2 RES 3.3 OHM 0404 | 960 Meer over bestellen |
|
| YC158TJR-0727KL | RES ARRAY 8 RES 27K OHM 1206 | 869 Meer over bestellen |
|
| TC164-FR-07374RL | RES ARRAY 4 RES 374 OHM 1206 | 988 Meer over bestellen |
|
| EXB-34V270JV | RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0606 | 36954 Meer over bestellen |
|
| 4608X-102-183LF | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 8SIP | 1036 Meer over bestellen |
|
| RF062PJ750CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 981 Meer over bestellen |
|
| EXB-38V332JV | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 1206 | 1692 Meer over bestellen |
|
| YC162-FR-0732R4L | RES ARRAY 2 RES 32.4 OHM 0606 | 844 Meer over bestellen |
|
| YC248-FR-0715RL | RES ARRAY 8 RES 15 OHM 1606 | 962 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10954 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01918 | $0.01918 |
| 10000 | $0.01918 | $191.8 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.