Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 767141683GPTR13 |
| LIXINC Part # | 767141683GPTR13 |
| Fabrikant | CTS Corporation |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 13 RES 68K OHM 14SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 767141683GPTR13 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 767141683GPTR13 |
| Merk: | CTS Corporation |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | CTS Corporation |
| serie: | 767 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Bussed |
| weerstand (ohm): | 68k |
| tolerantie: | ±2% |
| aantal weerstanden: | 13 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 14 |
| vermogen per onderdeel: | 100mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | - |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| maat / afmeting: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.093" (2.36mm) |
| 4116R-1-681LF | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16DIP | 1397 Meer over bestellen |
|
| 4310R-101-103 | RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP | 1460 Meer over bestellen |
|
| 77061272P | RES ARRAY 5 RES 2.7K OHM 6SIP | 1159 Meer over bestellen |
|
| VSSR2403330JUF | RES ARRAY 12 RES 33 OHM 24SSOP | 870 Meer over bestellen |
|
| YC324-FK-07137RL | RES ARRAY 4 RES 137 OHM 2012 | 914 Meer over bestellen |
|
| 770103222P | RES ARRAY 5 RES 2.2K OHM 10SIP | 1634 Meer over bestellen |
|
| EXB-E10C392J | RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 1608 | 4288 Meer over bestellen |
|
| LT5400BHMS8E-6#PBF | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP | 1468 Meer over bestellen |
|
| LT5400BHMS8E-7#TRPBF | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP | 888 Meer over bestellen |
|
| ORNV50022002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 938 Meer over bestellen |
|
| CN34J334CT | RESARRAY0603X4 5% 330K OHM | 190899 Meer over bestellen |
|
| EXB-V8V472JV | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 1206 | 57918 Meer over bestellen |
|
| AF162-JR-07430KL | RES ARRAY 2 RES 430K OHM 0606 | 971 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10968 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10390 | $1.1039 |
| 2000 | $0.93020 | $1860.4 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.