Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | YC124-FR-0751KL |
| LIXINC Part # | YC124-FR-0751KL |
| Fabrikant | Yageo |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | YC124-FR-0751KL PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | YC124-FR-0751KL |
| Merk: | Yageo |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | Yageo |
| serie: | YC124 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 51k |
| tolerantie: | ±1% |
| aantal weerstanden: | 4 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 8 |
| vermogen per onderdeel: | 62.5mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| toepassingen: | DDRAM, SDRAM |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| maat / afmeting: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.022" (0.55mm) |
| CSC06A012K00GPA | RES ARRAY 5 RES 2K OHM 6SIP | 929 Meer over bestellen |
|
| 4308R-102-393LF | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 8SIP | 929 Meer over bestellen |
|
| SOMC160333K0GEA | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC | 857 Meer over bestellen |
|
| YC162-JR-0722KL | RES ARRAY 2 RES 22K OHM 0606 | 882 Meer over bestellen |
|
| AF164-FR-07113RL | RES ARRAY 4 RES 113 OHM 1206 | 961 Meer over bestellen |
|
| 4306R-101-274LF | RES ARRAY 5 RES 270K OHM 6SIP | 954 Meer over bestellen |
|
| 77063153P | RES ARRAY 3 RES 15K OHM 6SIP | 916 Meer over bestellen |
|
| EXB-V8V361JV | RES ARRAY 4 RES 360 OHM 1206 | 901 Meer over bestellen |
|
| 4818P-T02-473 | RES ARRAY 17 RES 47K OHM 18SOIC | 894 Meer over bestellen |
|
| MPMT10011002CT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 983 Meer over bestellen |
|
| 4606X-102-391LF | RES ARRAY 3 RES 390 OHM 6SIP | 857 Meer over bestellen |
|
| 766163153GP | RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC | 1032 Meer over bestellen |
|
| RAVF104DJT270R | RES ARRAY 4 RES 270 OHM 0804 | 820 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10987 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03737 | $0.03737 |
| 10000 | $0.03737 | $373.7 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.