Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | YC324-FK-0761K9L |
| LIXINC Part # | YC324-FK-0761K9L |
| Fabrikant | Yageo |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 61.9K OHM 2012 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | YC324-FK-0761K9L PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | YC324-FK-0761K9L |
| Merk: | Yageo |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | Yageo |
| serie: | YC324 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 61.9k |
| tolerantie: | ±1% |
| aantal weerstanden: | 4 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 8 |
| vermogen per onderdeel: | 125mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| toepassingen: | DDRAM, SDRAM |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 2012, Convex, Long Side Terminals |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| maat / afmeting: | 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| 741C083510JP | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 0804 | 30145 Meer over bestellen |
|
| 4308R-101-682LF | RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 8SIP | 847 Meer over bestellen |
|
| CSC09A013K30GPA | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SIP | 922 Meer over bestellen |
|
| 766141683GP | RES ARRAY 13 RES 68K OHM 14SOIC | 804 Meer over bestellen |
|
| TC124-FR-0718K2L | RES ARRAY 4 RES 18.2K OHM 0804 | 831 Meer over bestellen |
|
| CAY16A-122J4LF | RESARRAYA 4X0603 1K2 5% 63MW CON | 867 Meer over bestellen |
|
| 4310R-101-223 | RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP | 948 Meer over bestellen |
|
| TC164-FR-077K5L | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 1206 | 827 Meer over bestellen |
|
| EXB-24V152JX | RES ARRAY 2 RES 1.5K OHM 0404 | 6622 Meer over bestellen |
|
| CAT16-3R0J4LF | RES ARRAY 4 RES 3 OHM 1206 | 959 Meer over bestellen |
|
| 4610X-101-393LF | RES ARRAY 9 RES 39K OHM 10SIP | 819 Meer over bestellen |
|
| YC324-FK-0741K2L | RES ARRAY 4 RES 41.2K OHM 2012 | 916 Meer over bestellen |
|
| 767141184GP | RES ARRAY 13 RES 180K OHM 14SOIC | 973 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10944 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06974 | $0.06974 |
| 4000 | $0.06974 | $278.96 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.