Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | CN24F8251CT |
| LIXINC Part # | CN24F8251CT |
| Fabrikant | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RESARRAY0402X4 1% 8.25K OHM |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | CN24F8251CT PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 13 - Apr 17 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | CN24F8251CT |
| Merk: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| serie: | CN |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 8.25k |
| tolerantie: | ±1% |
| aantal weerstanden: | 4 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 8 |
| vermogen per onderdeel: | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | - |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| apparaatpakket leverancier: | 0804 |
| maat / afmeting: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.020" (0.50mm) |
| 4308H-101-820 | RES ARRAY 7 RES 82 OHM 8SIP | 800 Meer over bestellen |
|
| YC122-JR-0724RL | RES ARRAY 2 RES 24 OHM 0404 | 828 Meer over bestellen |
|
| 4306R-102-562 | RES ARRAY 3 RES 5.6K OHM 6SIP | 964 Meer over bestellen |
|
| ACASA2002E2002P100 | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206 | 2741 Meer over bestellen |
|
| OSOPA1003AT1 | RES ARRAY 10 RES 100K OHM 20SSOP | 919 Meer over bestellen |
|
| 4416P-T01-822LF | RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 16SOIC | 860 Meer over bestellen |
|
| EXB-34V110JV | RES ARRAY 2 RES 11 OHM 0606 | 858 Meer over bestellen |
|
| EXB-N8V470JX | RES ARRAY 4 RES 47 OHM 0804 | 32283 Meer over bestellen |
|
| EXB-V4V242JV | RES ARRAY 2 RES 2.4K OHM 0606 | 831 Meer over bestellen |
|
| 4306R-104-121/191 | RES NETWORK 8 RES MULT OHM 6SIP | 838 Meer over bestellen |
|
| 4114R-1-822 | RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 14DIP | 843 Meer over bestellen |
|
| 4308H-101-392 | RES ARRAY 7 RES 3.9K OHM 8SIP | 857 Meer over bestellen |
|
| MPMT10011002FT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 955 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 40895 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01500 | $0.015 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.