Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TC124-FR-073K9L |
| LIXINC Part # | TC124-FR-073K9L |
| Fabrikant | Yageo |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 0804 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TC124-FR-073K9L PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 22 - Apr 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TC124-FR-073K9L |
| Merk: | Yageo |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | Yageo |
| serie: | TC124 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 3.9k |
| tolerantie: | ±1% |
| aantal weerstanden: | 4 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 8 |
| vermogen per onderdeel: | 62.5mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | DDRAM, SDRAM |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| maat / afmeting: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.020" (0.50mm) |
| 741X163471JP | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1506 | 962 Meer over bestellen |
|
| YC248-FR-0788K7L | RES ARRAY 8 RES 88.7K OHM 1606 | 901 Meer over bestellen |
|
| TC164-FR-07365KL | RES ARRAY 4 RES 365K OHM 1206 | 877 Meer over bestellen |
|
| YC164-JR-0751RL | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206 | 4925 Meer over bestellen |
|
| 745C101102JP | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 2512 | 15797 Meer over bestellen |
|
| 4814P-T03-262/362 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 812 Meer over bestellen |
|
| CSC08B05191AGPA | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 850 Meer over bestellen |
|
| YC162-FR-073K32L | RES ARRAY 2 RES 3.32K OHM 0606 | 970 Meer over bestellen |
|
| YC162-FR-073K92L | RES ARRAY 2 RES 3.92K OHM 0606 | 917 Meer over bestellen |
|
| AF164-FR-07453RL | RES ARRAY 4 RES 453 OHM 1206 | 852 Meer over bestellen |
|
| 4420P-2-273 | RES ARRAY 19 RES 27K OHM 20SOIC | 885 Meer over bestellen |
|
| MNR14ERAPJ2R2 | RES ARRAY 4 RES 2.2 OHM 1206 | 5636 Meer over bestellen |
|
| 767141332GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14SOIC | 871 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10906 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.01276 | $127.6 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.