Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 768161561GPTR13 |
| LIXINC Part # | 768161561GPTR13 |
| Fabrikant | CTS Corporation |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 768161561GPTR13 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 768161561GPTR13 |
| Merk: | CTS Corporation |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | CTS Corporation |
| serie: | 768 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Bussed |
| weerstand (ohm): | 560 |
| tolerantie: | ±2% |
| aantal weerstanden: | 15 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 16 |
| vermogen per onderdeel: | 100mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | - |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| maat / afmeting: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.071" (1.80mm) |
| 767163824GP | RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC | 912 Meer over bestellen |
|
| 752091682GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 9SRT | 923 Meer over bestellen |
|
| YC324-FK-07118RL | RES ARRAY 4 RES 118 OHM 2012 | 923 Meer over bestellen |
|
| 767163392GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 16SOIC | 861 Meer over bestellen |
|
| 767163561GP | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 16SOIC | 921 Meer over bestellen |
|
| YC248-JR-07360RL | RES ARRAY 8 RES 360 OHM 1606 | 913 Meer over bestellen |
|
| CSC10A031K40FPA | RES ARRAY 5 RES 1.4K OHM 10SIP | 857 Meer over bestellen |
|
| YC358LJK-074K7L | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 2512 | 806 Meer over bestellen |
|
| EXB-34V160JV | RES ARRAY 2 RES 16 OHM 0606 | 819 Meer over bestellen |
|
| YC248-FR-07576RL | RES ARRAY 8 RES 576 OHM 1606 | 976 Meer over bestellen |
|
| 4814P-T02-562 | RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14SOIC | 813 Meer over bestellen |
|
| AF164-FR-0743RL | RES ARRAY 4 RES 43 OHM 1206 | 984 Meer over bestellen |
|
| 4609M-101-333LF | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 9SIP | 859 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10941 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11720 | $1.1172 |
| 2000 | $0.93298 | $1865.96 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.