Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TC164-FR-0719R6L |
| LIXINC Part # | TC164-FR-0719R6L |
| Fabrikant | Yageo |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 19.6 OHM 1206 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TC164-FR-0719R6L PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TC164-FR-0719R6L |
| Merk: | Yageo |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | Yageo |
| serie: | TC164 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 19.6 |
| tolerantie: | ±1% |
| aantal weerstanden: | 4 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 8 |
| vermogen per onderdeel: | 62.5mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| toepassingen: | DDRAM, SDRAM |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| maat / afmeting: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| EXB-D10C681J | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 1206 | 1741 Meer over bestellen |
|
| YC248-FR-07536RL | RES ARRAY 8 RES 536 OHM 1606 | 901 Meer over bestellen |
|
| CAY17-680JALF | RES ARRAY 8 RES 68 OHM 1206 | 830 Meer over bestellen |
|
| YC162-JR-07220KL | RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0606 | 992 Meer over bestellen |
|
| EXB-38V624JV | RES ARRAY 4 RES 620K OHM 1206 | 985 Meer over bestellen |
|
| RAVF104DJT8R20 | RES ARRAY 4 RES 8.2 OHM 0804 | 969 Meer over bestellen |
|
| 4816P-1-105LF | RES ARRAY 8 RES 1M OHM 16SOIC | 3263 Meer over bestellen |
|
| 4308H-101-273LF | RES ARRAY 7 RES 27K OHM 8SIP | 924 Meer over bestellen |
|
| 768161101GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SOIC | 868 Meer over bestellen |
|
| YC162-JR-07510RL | RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0606 | 861 Meer over bestellen |
|
| TC124-FR-0714K3L | RES ARRAY 4 RES 14.3K OHM 0804 | 955 Meer over bestellen |
|
| YC248-FR-0724R3L | RES ARRAY 8 RES 24.3 OHM 1606 | 852 Meer over bestellen |
|
| 4114R-2-562LF | RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14DIP | 990 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10901 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01632 | $0.01632 |
| 5000 | $0.01532 | $76.6 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.