Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | TC164-FR-073K48L |
| LIXINC Part # | TC164-FR-073K48L |
| Fabrikant | Yageo |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 3.48K OHM 1206 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | TC164-FR-073K48L PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | TC164-FR-073K48L |
| Merk: | Yageo |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | Yageo |
| serie: | TC164 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 3.48k |
| tolerantie: | ±1% |
| aantal weerstanden: | 4 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 8 |
| vermogen per onderdeel: | 62.5mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| toepassingen: | DDRAM, SDRAM |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| maat / afmeting: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| TC124-FR-0784R5L | RES ARRAY 4 RES 84.5 OHM 0804 | 834 Meer over bestellen |
|
| CAT16A-222J4LF | RESARRAYA 4X0603 2K2 5% 63MW CON | 806 Meer over bestellen |
|
| Y1747V0191AT9U | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 893 Meer over bestellen |
|
| CN24J101CT | RESARRAY0402X4 5% 100 OHM | 20945 Meer over bestellen |
|
| RAVF164DFT2K70 | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206 | 885 Meer over bestellen |
|
| 4814P-1-121LF | RES ARRAY 7 RES 120 OHM 14SOIC | 806 Meer over bestellen |
|
| YC162-FR-07953KL | RES ARRAY 2 RES 953K OHM 0606 | 930 Meer over bestellen |
|
| 766163000XPTR13 | RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 16SOIC | 906 Meer over bestellen |
|
| 4114R-1-270 | RES ARRAY 7 RES 27 OHM 14DIP | 884 Meer over bestellen |
|
| 4114R-1-512LF | RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14DIP | 833 Meer over bestellen |
|
| 741C083822JP | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 0804 | 830 Meer over bestellen |
|
| Y1685V0004BT9R | RES NETWORK 2 RES 1K OHM 1505 | 821 Meer over bestellen |
|
| SOMC16014K75FEA | RES ARRAY 15 RES 4.75KOHM 16SOIC | 855 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10832 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01632 | $0.01632 |
| 5000 | $0.01532 | $76.6 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.