Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 742C043331JP |
| LIXINC Part # | 742C043331JP |
| Fabrikant | CTS Corporation |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 742C043331JP PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 20 - Apr 24 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 742C043331JP |
| Merk: | CTS Corporation |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | CTS Corporation |
| serie: | 742 |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 330 |
| tolerantie: | ±5% |
| aantal weerstanden: | 2 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 4 |
| vermogen per onderdeel: | 62.5mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | - |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 0606, Concave |
| apparaatpakket leverancier: | 0603 |
| maat / afmeting: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| 766141203GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 20K OHM 14SOIC | 886 Meer over bestellen |
|
| 4820P-3-471/681 | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 859 Meer over bestellen |
|
| YC324-FK-07221KL | RES ARRAY 4 RES 221K OHM 2012 | 894 Meer over bestellen |
|
| TC124-FR-0736RL | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 0804 | 905 Meer over bestellen |
|
| 4310R-101-682LF | RES ARRAY 9 RES 6.8K OHM 10SIP | 1508 Meer over bestellen |
|
| 4610H-101-221LF | RES ARRAY 9 RES 220 OHM 10SIP | 910 Meer over bestellen |
|
| AF164-FR-07825KL | RES ARRAY 4 RES 825K OHM 1206 | 922 Meer over bestellen |
|
| 767163680GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 68 OHM 16SOIC | 834 Meer over bestellen |
|
| 4308R-101-391 | RES ARRAY 7 RES 390 OHM 8SIP | 965 Meer over bestellen |
|
| YC162-FR-071K8L | RES ARRAY 2 RES 1.8K OHM 0606 | 967 Meer over bestellen |
|
| YC324-FK-0711K5L | RES ARRAY 4 RES 11.5K OHM 2012 | 803 Meer over bestellen |
|
| Y4485V0246BT0R | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 817 Meer over bestellen |
|
| 4816P-T02-563LF | RES ARRAY 15 RES 56K OHM 16SOIC | 891 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10890 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17000 | $0.17 |
| 5000 | $0.02068 | $103.4 |
| 10000 | $0.01930 | $193 |
| 25000 | $0.01834 | $458.5 |
| 50000 | $0.01796 | $898 |
| 125000 | $0.01758 | $2197.5 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.