Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 4816P-T02-103LF |
| LIXINC Part # | 4816P-T02-103LF |
| Fabrikant | J.W. Miller / Bourns |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 4816P-T02-103LF PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 20 - Apr 24 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 4816P-T02-103LF |
| Merk: | J.W. Miller / Bourns |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | J.W. Miller / Bourns |
| serie: | 4800P |
| pakket: | Tube |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Bussed |
| weerstand (ohm): | 10k |
| tolerantie: | ±2% |
| aantal weerstanden: | 15 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 16 |
| vermogen per onderdeel: | 80mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | Automotive AEC-Q200 |
| Montage type: | Surface Mount |
| pakket / koffer: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| apparaatpakket leverancier: | 16-SOM |
| maat / afmeting: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.094" (2.40mm) |
| YC358TJK-0710KL | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512 | 837 Meer over bestellen |
|
| YC324-FK-07133KL | RES ARRAY 4 RES 133K OHM 2012 | 917 Meer over bestellen |
|
| YC324-FK-07887KL | RES ARRAY 4 RES 887K OHM 2012 | 877 Meer over bestellen |
|
| 4308R-101-104 | RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SIP | 965 Meer over bestellen |
|
| RM064PJ244CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 989 Meer over bestellen |
|
| 4816P-T02-823 | RES ARRAY 15 RES 82K OHM 16SOIC | 934 Meer over bestellen |
|
| CAT16A-1002F4LF | RESARRAYA 4X0603 10K 1% 63MW CON | 945 Meer over bestellen |
|
| 4816P-T02-471LF | RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC | 1221 Meer over bestellen |
|
| TC164-FR-071K91L | RES ARRAY 4 RES 1.91K OHM 1206 | 904 Meer over bestellen |
|
| 766161680GP | RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC | 832 Meer over bestellen |
|
| YC162-FR-07562KL | RES ARRAY 2 RES 562K OHM 0606 | 941 Meer over bestellen |
|
| 4612X-102-682LF | RES ARRAY 6 RES 6.8K OHM 12SIP | 854 Meer over bestellen |
|
| EXB-V8V301JV | RES ARRAY 4 RES 300 OHM 1206 | 947 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10944 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.12000 | $1.12 |
| 10 | $0.99200 | $9.92 |
| 25 | $0.91200 | $22.8 |
| 50 | $0.83200 | $41.6 |
| 100 | $0.72000 | $72 |
| 250 | $0.60800 | $152 |
| 500 | $0.51200 | $256 |
| 1000 | $0.42560 | $425.6 |
| 5000 | $0.40800 | $2040 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.