Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | 77083681P |
| LIXINC Part # | 77083681P |
| Fabrikant | CTS Corporation |
| Categorie | weerstanden › arrays/netwerken weerstanden |
| Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 680 OHM 8SIP |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | 77083681P PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | 77083681P |
| Merk: | CTS Corporation |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | arrays/netwerken weerstanden |
| Fabrikant: | CTS Corporation |
| serie: | 770 |
| pakket: | Bulk |
| onderdeel staat: | Active |
| circuittype: | Isolated |
| weerstand (ohm): | 680 |
| tolerantie: | ±2% |
| aantal weerstanden: | 4 |
| weerstand aanpassing verhouding: | - |
| weerstand-verhouding-drift: | - |
| aantal pinnen: | 8 |
| vermogen per onderdeel: | 100mW |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen: | - |
| Montage type: | Through Hole |
| pakket / koffer: | 8-SIP |
| apparaatpakket leverancier: | 8-SIP |
| maat / afmeting: | 0.800" L x 0.098" W (20.32mm x 2.50mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.195" (4.95mm) |
| EXB-34V434JV | RES ARRAY 2 RES 430K OHM 0606 | 897 Meer over bestellen |
|
| 4420P-T01-181 | RES ARRAY 10 RES 180 OHM 20SOIC | 979 Meer over bestellen |
|
| 4308H-101-272LF | RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 8SIP | 820 Meer over bestellen |
|
| 4310R-102-333 | RES ARRAY 5 RES 33K OHM 10SIP | 950 Meer over bestellen |
|
| 4816P-T02-390LF | RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC | 816 Meer over bestellen |
|
| 767141473GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 47K OHM 14SOIC | 987 Meer over bestellen |
|
| TC124-FR-07649KL | RES ARRAY 4 RES 649K OHM 0804 | 830 Meer over bestellen |
|
| RF064PJ390CS | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0502 | 1384 Meer over bestellen |
|
| YC164-JR-07300KL | RES ARRAY 4 RES 300K OHM 1206 | 812 Meer over bestellen |
|
| RMKMS408-10KBP | SFERNICE THIN FILMS | 994 Meer over bestellen |
|
| CSC05A014K70GEK | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 5SIP | 3972 Meer over bestellen |
|
| EXB-D10C334J | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 1206 | 85233 Meer over bestellen |
|
| YC122-JR-0715RL | RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0404 | 977 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 12979 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.69000 | $0.69 |
| 10 | $0.57467 | $5.7467 |
| 25 | $0.49286 | $12.3215 |
| 50 | $0.44357 | $22.1785 |
| 100 | $0.38601 | $38.601 |
| 250 | $0.34496 | $86.24 |
| 500 | $0.27925 | $139.625 |
| 1000 | $0.22587 | $225.87 |
| 5000 | $0.21355 | $1067.75 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.