Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RG1005V-561-W-T5 |
| LIXINC Part # | RG1005V-561-W-T5 |
| Fabrikant | Susumu |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES SMD 560 OHM 0.05% 1/16W 0402 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RG1005V-561-W-T5 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RG1005V-561-W-T5 |
| Merk: | Susumu |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | Susumu |
| serie: | RG |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 560 Ohms |
| tolerantie: | ±0.05% |
| vermogen (watt): | 0.063W, 1/16W |
| samenstelling: | Thin Film |
| functies: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±5ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0402 (1005 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0402 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.016" (0.40mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| Y11692K50000B13R | RES SMD 2.5KOHM 0.1% 0.6W J LEAD | 850 Meer over bestellen |
|
| CHP1206K1471FNT | RES SMD THICK FILM 1206 | 902 Meer over bestellen |
|
| HV732ATTD3303D | RES 330K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 931 Meer over bestellen |
|
| RN73H2BTTD1450C50 | RES 145 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 911 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ATTD84R5C25 | RES 84.5 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 856 Meer over bestellen |
|
| CRCW060331K6DHEAP | RES SMD 31.6KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 992 Meer over bestellen |
|
| RK73H2BRTTD6041F | RES 6.04K OHM 1% 1/4W 1206 | 959 Meer over bestellen |
|
| RP73D2B18R7BTG | RES SMD 18.7 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 847 Meer over bestellen |
|
| RN73R1ETTP16R7D50 | RES 16.7 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 825 Meer over bestellen |
|
| ERJ-PB6D2000V | RES SMD 200 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 13747 Meer over bestellen |
|
| TNPW1206430KBEEA | RES 430K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 824 Meer over bestellen |
|
| SG73S2BTTD6650F | RES 665 OHM 1% 1/3W 1206 | 862 Meer over bestellen |
|
| SG73P2ATTD4642F | RES 46.4K OHM 1% 1/4W 0805 | 825 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10813 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.03341 | $1.03341 |
| 5000 | $1.03341 | $5167.05 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.