Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | ERJ-S12F1690U |
| LIXINC Part # | ERJ-S12F1690U |
| Fabrikant | Panasonic |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES SMD 169 OHM 1% 3/4W 1812 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | ERJ-S12F1690U PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | ERJ-S12F1690U |
| Merk: | Panasonic |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | Panasonic |
| serie: | ERJ-S12 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 169 Ohms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 0.75W, 3/4W |
| samenstelling: | Thick Film |
| functies: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 1812 (4532 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 1812 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| MMF1WSFRF390R | RES SMD 390 OHM 1% 1W MELF | 897 Meer over bestellen |
|
| RC1206JR-077K5L | RES SMD 7.5K OHM 5% 1/4W 1206 | 52096 Meer over bestellen |
|
| HV73V2BTTD3744F | RES 3.74M OHM 1% 1/4W 1206 | 906 Meer over bestellen |
|
| RK73H1ERTTP2701F | RES 2.7K OHM 1% 1/10W 0402 | 30801 Meer over bestellen |
|
| RN73H1JTTD3741A25 | RES 3.74K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 907 Meer over bestellen |
|
| RG1608N-7320-P-T1 | RES SMD 732 OHM 0.02% 1/10W 0603 | 924 Meer over bestellen |
|
| RN73H1JTTD3522F100 | RES 35.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 986 Meer over bestellen |
|
| RN73R1ETTP3442D50 | RES 34.4K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 955 Meer over bestellen |
|
| M55342E06B898ARWI | RES SMD 898 OHM 0.1% 0.15W 0705 | 921 Meer over bestellen |
|
| RCP1206B150RGEC | RES SMD 150 OHM 2% 2.4W 1206 | 985 Meer over bestellen |
|
| RK73H1ERTTP9102D | RES 91K OHM 0.50% 1/10W 0402 | 991 Meer over bestellen |
|
| RP73D2B124KBTG | RES SMD 124K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 987 Meer over bestellen |
|
| ERA-6KEB4303V | RES 430K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 878 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10966 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09967 | $0.09967 |
| 5000 | $0.09967 | $498.35 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.