Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RQ73C1J44R2BTD |
| LIXINC Part # | RQ73C1J44R2BTD |
| Fabrikant | TE Connectivity AMP Connectors |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 44.2 OHMS 0.1% 0.15W 0603 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RQ73C1J44R2BTD PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RQ73C1J44R2BTD |
| Merk: | TE Connectivity AMP Connectors |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | TE Connectivity AMP Connectors |
| serie: | RQ73 |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 44.2 Ohms |
| tolerantie: | ±0.1% |
| vermogen (watt): | 0.15W |
| samenstelling: | Thin Film |
| functies: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±10ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0603 (1608 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0603 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.024" (0.60mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| ERJ-6ENF1583V | RES SMD 158K OHM 1% 1/8W 0805 | 50326 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ETTD5052F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 843 Meer over bestellen |
|
| RS73F2BTTD1240B | RES 124 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 857 Meer over bestellen |
|
| RN73H1JTTD61R9F50 | RES 61.9 OHM 1% 1/10W 0603 | 971 Meer over bestellen |
|
| MLFA25FTC1K20 | RES 1.2 KOHM 1% 2/5W MELF 0204 | 3787 Meer over bestellen |
|
| RC1206FR-078K06L | RES SMD 8.06K OHM 1% 1/4W 1206 | 9688 Meer over bestellen |
|
| RN73R2BTTD3970D10 | RES 397 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 874 Meer over bestellen |
|
| RN731JTTD1913F25 | RES 191K OHM 1% 1/16W 0603 | 974 Meer over bestellen |
|
| RN73C1J154KBTD | RES SMD 154K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 8671 Meer over bestellen |
|
| WK73R3ATTE3093F | RES 309K OHM 1% 2W 2512 | 867 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ATTD1093F10 | RES 109K OHM 1% 1/8W 0805 | 891 Meer over bestellen |
|
| TNPW0603137RBEEN | RES 137 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 859 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ATTD6801B05 | RES 6.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 913 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 18705 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.73000 | $0.73 |
| 5000 | $0.25242 | $1262.1 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.