Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RT2512BKE07732KL |
| LIXINC Part # | RT2512BKE07732KL |
| Fabrikant | Yageo |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES SMD 732K OHM 0.1% 3/4W 2512 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RT2512BKE07732KL PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 20 - Apr 24 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RT2512BKE07732KL |
| Merk: | Yageo |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | Yageo |
| serie: | RT |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 732 kOhms |
| tolerantie: | ±0.1% |
| vermogen (watt): | 0.75W, 3/4W |
| samenstelling: | Thin Film |
| functies: | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±50ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| pakket / koffer: | 2512 (6432 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 2512 |
| waarderingen: | - |
| maat / afmeting: | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.026" (0.65mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RMCF1210FT124K | RES 124K OHM 1% 1/3W 1210 | 955 Meer over bestellen |
|
| RS73F2BTTD2374F | RES 2.37M OHM 1% 1/3W 1206 | 994 Meer over bestellen |
|
| RN73R1JTTD3360B50 | RES 336 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 954 Meer over bestellen |
|
| PT2010FK-7W0R59L | RES 0.59 OHM 1% 1W 2010 | 978 Meer over bestellen |
|
| CPF0402B2K2E | RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 923 Meer over bestellen |
|
| MMP100FRF22R6 | RES SMD 1% 1W MELF | 987 Meer over bestellen |
|
| ERA-6ARW112V | RES 1.1K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 3904 Meer over bestellen |
|
| RCP2512W270RJEC | RES SMD 270 OHM 5% 3.5W 2512 | 873 Meer over bestellen |
|
| TNPW080582K0BHEA | RES 82K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 829 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ETTD1722B25 | RES 17.2K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 862 Meer over bestellen |
|
| 73M2AR033F | RES 0.033 OHM 1% 2W 2512 | 846 Meer over bestellen |
|
| RC0402DR-078K06L | RES SMD 8.06KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 921 Meer over bestellen |
|
| AA0603FR-0712K7L | RES SMD 12.7K OHM 1% 1/10W 0603 | 859 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10892 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.38794 | $0.38794 |
| 4000 | $0.37557 | $1502.28 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.