Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RN73R1ETTP1873B25 |
| LIXINC Part # | RN73R1ETTP1873B25 |
| Fabrikant | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 187K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RN73R1ETTP1873B25 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RN73R1ETTP1873B25 |
| Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| serie: | RN73R |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 187 kOhms |
| tolerantie: | ±0.1% |
| vermogen (watt): | 0.063W, 1/16W |
| samenstelling: | Thin Film |
| functies: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±25ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0402 (1005 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0402 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.016" (0.40mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RN73R2ATTD69R8C25 | RES 69.8 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 886 Meer over bestellen |
|
| RG1005P-1742-B-T5 | RES SMD 17.4KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 979 Meer over bestellen |
|
| TNPW060322K6FHEA | RES 22.6K OHM 1% 1/8W 0603 | 935 Meer over bestellen |
|
| RN73H1JTTD2182A05 | RES 21.8K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 805 Meer over bestellen |
|
| RS73G2ATTD1501B | RES 1.5K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 970 Meer over bestellen |
|
| HV733ATTE3244F | RES 3.24M OHM 1% 1W 2512 | 853 Meer over bestellen |
|
| RK73H2ERTTD6650F | RESISTOR ANTI SULFUR | 975 Meer over bestellen |
|
| RN73R1ETTP1063D25 | RES 106K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 856 Meer over bestellen |
|
| RN73H1JTTD22R3D25 | RES 22.3 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 910 Meer over bestellen |
|
| RS73G1JTTD5600C | RES 560 OHM 0.25% 1/5W 0603 | 959 Meer over bestellen |
|
| WK73R3ATTE1470F | RES 147 OHM 1% 2W 2512 | 866 Meer over bestellen |
|
| TNPW08056K26BETA | RES 6.26K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 862 Meer over bestellen |
|
| RG2012V-5490-W-T1 | RES SMD 549 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 864 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10978 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06560 | $0.0656 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.