Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RN73H2ATTD5492A25 |
| LIXINC Part # | RN73H2ATTD5492A25 |
| Fabrikant | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 54.9K OHM 0.05% 1/8W 0805 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RN73H2ATTD5492A25 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RN73H2ATTD5492A25 |
| Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| serie: | RN73H |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 54.9 kOhms |
| tolerantie: | ±0.05% |
| vermogen (watt): | 0.125W, 1/8W |
| samenstelling: | Metal Film |
| functies: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±25ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0805 (2012 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0805 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.024" (0.60mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RN73H2ETTD6810B50 | RES 681 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 914 Meer over bestellen |
|
| RMCF1210FT23K7 | RES 23.7K OHM 1% 1/3W 1210 | 959 Meer over bestellen |
|
| RNCS1206BTE191K | RES 191K OHM 0.1% 1/8W 1206 | 848 Meer over bestellen |
|
| RN731JTTD4320D10 | RES 432 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 850 Meer over bestellen |
|
| RMK22N1K8F | SFERNICE THIN FILMS | 839 Meer over bestellen |
|
| RE0402DRE0744K2L | RES SMD 44.2KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 948 Meer over bestellen |
|
| RN73R1JTTD2772C50 | RES 27.7K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 803 Meer over bestellen |
|
| RT0402CRD0780K6L | RES SMD 80.6K OHM 1/16W 0402 | 836 Meer over bestellen |
|
| SR1206MR-07360RL | RES 360 OHM 20% 1/4W 1206 | 945 Meer over bestellen |
|
| RN73H2BTTD1671F50 | RES 1.67K OHM 1% 1/4W 1206 | 901 Meer over bestellen |
|
| RN73H1JTTD31R2D25 | RES 31.2 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 977 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ATTD1064F25 | RES 1.06M OHM 1% 1/8W 0805 | 873 Meer over bestellen |
|
| RCP2512B39R0GEA | RES SMD 39 OHM 2% 3.5W 2512 | 880 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10805 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30375 | $0.30375 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.