Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RN73H2ATTD1134D25 |
| LIXINC Part # | RN73H2ATTD1134D25 |
| Fabrikant | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 1.13M OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RN73H2ATTD1134D25 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 22 - Apr 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RN73H2ATTD1134D25 |
| Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| serie: | RN73H |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 1.13 MOhms |
| tolerantie: | ±0.5% |
| vermogen (watt): | 0.125W, 1/8W |
| samenstelling: | Metal Film |
| functies: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±25ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0805 (2012 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0805 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.024" (0.60mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| KTR25JZPF1604 | RES SMD 1.6M OHM 1% 1/3W 1210 | 826 Meer over bestellen |
|
| CPF-A-0805B390RE1 | RES SMD 390 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 907 Meer over bestellen |
|
| AT0402CRD0759RL | RES SMD 59 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 852 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ATTD2052F100 | RES 20.5K OHM 1% 1/8W 0805 | 901 Meer over bestellen |
|
| RN73H1JTTD1742F25 | RES 17.4K OHM 1% 1/10W 0603 | 805 Meer over bestellen |
|
| ERJ-HP6F10R2V | RES 10.2 OHM 1% 1/2W 0805 | 850 Meer over bestellen |
|
| RT0402CRD071K5L | RES SMD 1.5KOHM 0.25% 1/16W 0402 | 840 Meer over bestellen |
|
| CRCW251234R8FKEG | RES SMD 34.8 OHM 1% 1W 2512 | 20884 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ATTD2373B10 | RES 237K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 897 Meer over bestellen |
|
| RC2012F26R1CS | RES 26.1 OHM 1% 1/8W 0805 | 945 Meer over bestellen |
|
| HV732BTTD394G | RES 390K OHM 2% 1/4W 1206 | 913 Meer over bestellen |
|
| ERJ-8ENF1003V | RES SMD 100K OHM 1% 1/4W 1206 | 502952 Meer over bestellen |
|
| RN73H1ETTP1523F25 | RES 152K OHM 1% 1/16W 0402 | 839 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10993 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07520 | $0.0752 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.