Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | M55342H11B10B0RTS |
| LIXINC Part # | M55342H11B10B0RTS |
| Fabrikant | Vishay / Dale |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0402 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | M55342H11B10B0RTS PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | M55342H11B10B0RTS |
| Merk: | Vishay / Dale |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | Vishay / Dale |
| serie: | Military, MIL-PRF-55342, RM0402 |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 10 kOhms |
| tolerantie: | ±0.1% |
| vermogen (watt): | 0.05W, 1/20W |
| samenstelling: | Thin Film |
| functies: | Military, Non-Inductive |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±50ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 150°C |
| pakket / koffer: | 0402 (1005 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0402 |
| waarderingen: | - |
| maat / afmeting: | 0.040" L x 0.025" W (1.02mm x 0.64mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.033" (0.84mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | R (0.01%) |
| RT0805DRE07681RL | RES SMD 681 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 956 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ATTD7503F100 | RES 750K OHM 1% 1/8W 0805 | 966 Meer over bestellen |
|
| ERJ-S12F2490U | RES SMD 249 OHM 1% 3/4W 1812 | 939 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ETTD5603F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 964 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ATTD2773C50 | RES 277K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 925 Meer over bestellen |
|
| RC1210FR-072K15L | RES SMD 2.15K OHM 1% 1/2W 1210 | 809 Meer over bestellen |
|
| RK73B3ATTE432J | RES 4.3K OHM 5% 1W 2512 | 7079 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ETTD8873F50 | RES 887K OHM 1% 1/4W 1210 | 825 Meer over bestellen |
|
| RN73H2BTTD3053C50 | RES 305K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 998 Meer over bestellen |
|
| RT0603CRE071K3L | RES SMD 1.3KOHM 0.25% 1/10W 0603 | 806 Meer over bestellen |
|
| RT0402DRE071K58L | RES SMD 1.58KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 858 Meer over bestellen |
|
| RT2512BKE075K9L | RES SMD 5.9K OHM 0.1% 3/4W 2512 | 869 Meer over bestellen |
|
| RC0402FR-072ML | RES SMD 2M OHM 1% 1/16W 0402 | 919 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10809 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.61520 | $6.6152 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.