Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RK73H2ATTD1R27F |
| LIXINC Part # | RK73H2ATTD1R27F |
| Fabrikant | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 1.27 OHM 1% 1/4W 0805 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RK73H2ATTD1R27F PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RK73H2ATTD1R27F |
| Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| serie: | RK73H |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 1.27 Ohms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 0.25W, 1/4W |
| samenstelling: | Thick Film |
| functies: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0805 (2012 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0805 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.024" (0.60mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| TNPW0603110RBYEA | RES 110 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 838 Meer over bestellen |
|
| AA0201FR-0739R2L | RES SMD 39.2 OHM 1% 1/20W 0201 | 950 Meer over bestellen |
|
| SG73P2ETTD34R0D | RES 34 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 826 Meer over bestellen |
|
| RN73H1JTTD1212A25 | RES 12.1K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 800 Meer over bestellen |
|
| RE1206FRE076K19L | RES SMD 6.19K OHM 1% 1/4W 1206 | 905 Meer over bestellen |
|
| CRGS2512J3R3 | RES SMD 3.3 OHM 5% 1.5W 2512 | 873 Meer over bestellen |
|
| CR043573F | RES SMD 357K OHM 1% 1/2W 1210 | 812 Meer over bestellen |
|
| ERJ-S1TJ164U | RES SMD 160K OHM 5% 1W 2512 | 937 Meer over bestellen |
|
| RCV251210M0FKEGAT | RCV2512-AT 100 10M 1% E67 E3 | 988 Meer over bestellen |
|
| RN73R1JTTD1230C50 | RES 123 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 945 Meer over bestellen |
|
| CRCW120697K6FKEAC | RES 97.6K OHM 1% 1/4W 1206 | 923 Meer over bestellen |
|
| TNPW120653K6BETY | RES 53.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 822 Meer over bestellen |
|
| D55342H07B1B27RWS | RES SMD 1.27K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 870 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10806 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00612 | $0.00612 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.