Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RN73H2BTTD9651D10 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD9651D10 |
| Fabrikant | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 9.65K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RN73H2BTTD9651D10 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 20 - Apr 24 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RN73H2BTTD9651D10 |
| Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| serie: | RN73H |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 9.65 kOhms |
| tolerantie: | ±0.5% |
| vermogen (watt): | 0.25W, 1/4W |
| samenstelling: | Metal Film |
| functies: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±10ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 1206 (3216 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 1206 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| HV73V2BTTD2153F | RES 215K OHM 1% 1/4W 1206 | 897 Meer over bestellen |
|
| RN73R1ETTP2032B50 | RES 20.3K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 852 Meer over bestellen |
|
| RT1206BRC07113KL | RES SMD 113K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 917 Meer over bestellen |
|
| RQ73C1J619RBTD | RES 619 OHMS 0.1% 0.15W 0603 | 8585 Meer over bestellen |
|
| RN731JTTD1640C25 | RES 164 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 847 Meer over bestellen |
|
| RCS0603174RFKEA | RES SMD 174 OHM 1% 1/4W 0603 | 823 Meer over bestellen |
|
| RK73H2ETTD5R60F | RES 5.6 OHM 1% 1/2W 1210 | 869 Meer over bestellen |
|
| RN73R1JTTD9312F100 | RES 93.1K OHM 1% 1/10W 0603 | 880 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ETTD4481A10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 951 Meer over bestellen |
|
| PTN1206E3742BST1 | RES SMD 37.4K OHM 0.1% 0.4W 1206 | 872 Meer over bestellen |
|
| SMM02040C3650FB300 | RES 365 OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 925 Meer over bestellen |
|
| RQ73C1J261RBTD | RES 261 OHMS 0.1% 0.15W 0603 | 8851 Meer over bestellen |
|
| TNPW0603274RFHTA | RES 274 OHM 1% 1/10W 0603 | 961 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10957 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18425 | $0.18425 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.