Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | SR731ERTTP1R00F |
| LIXINC Part # | SR731ERTTP1R00F |
| Fabrikant | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 1 OHM 1% 1/6W 0402 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | SR731ERTTP1R00F PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | SR731ERTTP1R00F |
| Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| serie: | SR73-RT |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 1 Ohms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 0.167W, 1/6W |
| samenstelling: | Thick Film |
| functies: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0402 (1005 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0402 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.016" (0.40mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RN73R2ATTD5051F100 | RES 5.05K OHM 1% 1/8W 0805 | 990 Meer over bestellen |
|
| ERJ-6ENF27R4V | RES SMD 27.4 OHM 1% 1/8W 0805 | 60136 Meer over bestellen |
|
| AC1210FR-07487KL | RES SMD 487K OHM 1% 1/2W 1210 | 812 Meer over bestellen |
|
| RK73B2ATTD750G | RES 75 OHM 2% 1/4W 0805 | 810 Meer over bestellen |
|
| HRG3216P-1131-D-T1 | RES SMD 1.13K OHM 0.5% 1W 1206 | 870 Meer over bestellen |
|
| RG2012P-4023-W-T5 | RES SMD 402K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 973 Meer over bestellen |
|
| TNPW08052K49BYEA | RES 2.49K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 900 Meer over bestellen |
|
| ERJ-PB3D4021V | RES SMD 4.02K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 5454 Meer over bestellen |
|
| TNPW120613K0BETA | RES 13K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 853 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ETTD75R9D25 | RES 75.9 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 950 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ETTD2001C10 | RES 2K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 838 Meer over bestellen |
|
| RN73R2BTTD4703D25 | RES 470K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 881 Meer over bestellen |
|
| SR732BTTDR191F | CURRENT SENSE RESISTOR | 885 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10928 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.76000 | $0.76 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.