Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RT2512FKE07620RL |
| LIXINC Part # | RT2512FKE07620RL |
| Fabrikant | Yageo |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES SMD 620 OHM 1% 3/4W 2512 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RT2512FKE07620RL PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 13 - Apr 17 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RT2512FKE07620RL |
| Merk: | Yageo |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | Yageo |
| serie: | RT |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 620 Ohms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 0.75W, 3/4W |
| samenstelling: | Thin Film |
| functies: | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±50ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| pakket / koffer: | 2512 (6432 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 2512 |
| waarderingen: | - |
| maat / afmeting: | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.026" (0.65mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RN73R2ETTD2293D10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 851 Meer over bestellen |
|
| RG3216P-1690-B-T5 | RES SMD 169 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 854 Meer over bestellen |
|
| TNPW1210255KBEEA | RES 255K OHM 0.1% 1/2W 1210 | 988 Meer over bestellen |
|
| RN73H2BTTD3050F100 | RES 305 OHM 1% 1/4W 1206 | 982 Meer over bestellen |
|
| SG73S2BTTD2372D | RES 23.7K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 982 Meer over bestellen |
|
| MCW0406MD4221BP100 | RES SMD 4.22K OHM 1/4W 0604 WIDE | 917 Meer over bestellen |
|
| RN73C1J20KBTD | RES SMD 20K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 889 Meer over bestellen |
|
| RT1206CRC07499KL | RES SMD 499K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 809 Meer over bestellen |
|
| CPF0402B64R9E1 | RES SMD 64.9 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 1561 Meer over bestellen |
|
| RCP1206W1K00JED | RES SMD 1K OHM 5% 2.4W 1206 | 918 Meer over bestellen |
|
| PRG3216P-2211-D-T5 | RES SMD 2.21K OHM 1W 1206 WIDE | 924 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ATTD60R4D10 | RES 60.4 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 960 Meer over bestellen |
|
| RN73R1JTTD2261A10 | RES 2.26K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 811 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10828 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09704 | $0.09704 |
| 4000 | $0.08937 | $357.48 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.