Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RMCF0805FT13R7 |
| LIXINC Part # | RMCF0805FT13R7 |
| Fabrikant | Stackpole Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 13.7 OHM 1% 1/8W 0805 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RMCF0805FT13R7 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RMCF0805FT13R7 |
| Merk: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | Stackpole Electronics, Inc. |
| serie: | RMCF |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 13.7 Ohms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 0.125W, 1/8W |
| samenstelling: | Thick Film |
| functies: | Automotive AEC-Q200 |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0805 (2012 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0805 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.026" (0.65mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RN73H1ETTP2080D10 | RES 208 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 898 Meer over bestellen |
|
| RN73R1ETTP6800D10 | RES 680 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 946 Meer over bestellen |
|
| RC1218JK-07510RL | RES SMD 510 OHM 1W 1812 WIDE | 866 Meer over bestellen |
|
| CRCW20104K32FKEF | RES SMD 4.32K OHM 1% 3/4W 2010 | 975 Meer over bestellen |
|
| MCA12060D6201BP500 | RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 820 Meer over bestellen |
|
| RM12J360CT | RES SMD 36 OHM 5% 1/4W 1206 | 90855 Meer over bestellen |
|
| RT0805FRE074R22L | RES SMD 4.22 OHM 1% 1/8W 0805 | 814 Meer over bestellen |
|
| M55342E04B3B30RWS | RES SMD 3.3K OHM 0.1% 0.15W 1505 | 937 Meer over bestellen |
|
| ERA-2APB2052X | RES SMD 20.5KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 1830 Meer over bestellen |
|
| HV732HTTE3303F | RES 330K OHM 1% 1/2W 2010 | 887 Meer over bestellen |
|
| CRCW1206191KFHEAP | RES SMD 191K OHM 1% 1/4W 1206 | 856 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ETTD6650D50 | RES 665 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 979 Meer over bestellen |
|
| TNPW120624R3FEEA | RES 24.3 OHM 1% 2/5W 1206 | 868 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10939 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00319 | $15.95 |
| 10000 | $0.00277 | $27.7 |
| 25000 | $0.00244 | $61 |
| 50000 | $0.00223 | $111.5 |
| 125000 | $0.00219 | $273.75 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.