Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RN73R2BTTD73R2F10 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD73R2F10 |
| Fabrikant | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 73.2 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RN73R2BTTD73R2F10 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RN73R2BTTD73R2F10 |
| Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| serie: | RN73R |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 73.2 Ohms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 0.25W, 1/4W |
| samenstelling: | Thin Film |
| functies: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±10ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 1206 (3216 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 1206 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RCS080534R0FKEA | RES SMD 34 OHM 1% 0.4W 0805 | 963 Meer over bestellen |
|
| ERJ-B2AJ621V | RES SMD 620 OHM 3/4W 1206 WIDE | 857 Meer over bestellen |
|
| CRCW12062R55FNEB | RES SMD 2.55 OHM 1% 1/4W 1206 | 927 Meer over bestellen |
|
| CRCW12104K70FKEA | RES SMD 4.7K OHM 1% 1/2W 1210 | 1524 Meer over bestellen |
|
| RK73H1JTTD4300D | RES 430 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 832 Meer over bestellen |
|
| SG732ETTD472M | RES 4.7K OHM 20% 1/2W 1210 | 811 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ETTD26R4D25 | RES 26.4 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 868 Meer over bestellen |
|
| M55342K11B825ARTI | RES SMD 825 OHM 0.1% 1/20W 0402 | 924 Meer over bestellen |
|
| PE0805FRF470R02L | RES 0.02 OHM 1% 1/2W 0805 | 843 Meer over bestellen |
|
| RT1206WRB07180KL | RES SMD 180K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 953 Meer over bestellen |
|
| ERA-3AEB2370V | RES SMD 237 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 7615 Meer over bestellen |
|
| RC1210FR-0727K4L | RES SMD 27.4K OHM 1% 1/2W 1210 | 824 Meer over bestellen |
|
| RC2010FK-0743K2L | RES SMD 43.2K OHM 1% 3/4W 2010 | 878 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10922 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13860 | $0.1386 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.