Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RN73H1ETTP63R4D25 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP63R4D25 |
| Fabrikant | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 63.4 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RN73H1ETTP63R4D25 PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 09 - May 13 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RN73H1ETTP63R4D25 |
| Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| serie: | RN73H |
| pakket: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 63.4 Ohms |
| tolerantie: | ±0.5% |
| vermogen (watt): | 0.063W, 1/16W |
| samenstelling: | Metal Film |
| functies: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±25ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0402 (1005 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0402 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.016" (0.40mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RN73R1JTTD92R0C25 | RES 92 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 961 Meer over bestellen |
|
| PHP00805E1692BBT1 | RES SMD 16.9K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 941 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ETTD3970F50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 976 Meer over bestellen |
|
| RN73R2BTTD8251F25 | RES 8.25K OHM 1% 1/4W 1206 | 852 Meer over bestellen |
|
| CRCW080518K0FKTA | RES SMD 18K OHM 1% 1/8W 0805 | 824 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ATTD25R2F50 | RES 25.2 OHM 1% 1/8W 0805 | 824 Meer over bestellen |
|
| RN73R2BTTD5760D100 | RES 576 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 948 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ETTD1802C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 930 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ATTD3203B50 | RES 320K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 953 Meer over bestellen |
|
| CRCW080526K1FKEBC | RES 26.1K OHM 1% 1/8W 0805 | 976 Meer over bestellen |
|
| RMCP2010FT620R | RES 620 OHM 1% 1W 2010 | 894 Meer over bestellen |
|
| RS73F2BTTD8450F | RES 845 OHM 1% 1/3W 1206 | 998 Meer over bestellen |
|
| D55342E07B274BRT5 | RES SMD 274K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 839 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10886 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07840 | $0.0784 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.