Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RK73H2BRTTD2803D |
| LIXINC Part # | RK73H2BRTTD2803D |
| Fabrikant | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 280K OHM 0.50% 1/4W 1206 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RK73H2BRTTD2803D PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | May 22 - May 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RK73H2BRTTD2803D |
| Merk: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| serie: | RK73-RT |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 280 kOhms |
| tolerantie: | ±0.5% |
| vermogen (watt): | 0.25W, 1/4W |
| samenstelling: | Thick Film |
| functies: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 1206 (3216 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 1206 |
| waarderingen: | AEC-Q200 |
| maat / afmeting: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.028" (0.70mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RG1608N-1873-W-T1 | RES SMD 187KOHM 0.05% 1/10W 0603 | 875 Meer over bestellen |
|
| ERJ-6BQJR51V | RES 0.51 OHM 5% 1/3W 0805 | 5149 Meer over bestellen |
|
| RN73R2BTTD6040A25 | RES 604 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 870 Meer over bestellen |
|
| ERA-3AEB6192V | RES SMD 61.9KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 936 Meer over bestellen |
|
| TLR2HWDTE3L00F75 | RES 3M OHM 1% 2W 2010 | 4882 Meer over bestellen |
|
| RNCF0805DKE953R | RES 953 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 842 Meer over bestellen |
|
| AF0603FR-0712KL | RES SMD 12K OHM 1% 1/10W 0603 | 885 Meer over bestellen |
|
| RCS120647K5FKEA | RCS1206 100 47K5 1% ET1 E3 | 5844 Meer over bestellen |
|
| RK73G1ETTP5620D | RES 562 OHM 0.5% 1/10W 0402 | 964 Meer over bestellen |
|
| ERJ-S12J5R6U | RES 5.6 OHM 5% 3/4W 1812 SMD | 904 Meer over bestellen |
|
| M55342E02B4B99RTS | RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/8W 0505 | 820 Meer over bestellen |
|
| RG2012V-103-B-T5 | RES SMD 10K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 882 Meer over bestellen |
|
| Y1627100K000T9R | RES SMD 100K OHM 0.01% 1/2W 2010 | 5062 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10902 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04916 | $0.04916 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.