Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | RC0402F7683CS |
| LIXINC Part # | RC0402F7683CS |
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES 768K OHM 1% 1/32W 01005 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | RC0402F7683CS PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 16 - Apr 20 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | RC0402F7683CS |
| Merk: | Samsung Electro-Mechanics |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | Samsung Electro-Mechanics |
| serie: | RC |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 768 kOhms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 0.03W, 1/32W |
| samenstelling: | Thick Film |
| functies: | Moisture Resistant |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±250ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| pakket / koffer: | 01005 (0402 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 01005 |
| waarderingen: | - |
| maat / afmeting: | 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.006" (0.15mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RN73R2BTTD3201A25 | RES 3.2K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 928 Meer over bestellen |
|
| RCS08052K87FKEA | RES SMD 2.87K OHM 1% 0.4W 0805 | 941 Meer over bestellen |
|
| RS73G2ATTD7323F | RES 732K OHM 1% 1/4W 0805 | 826 Meer over bestellen |
|
| ERA-3APB471V | RES SMD 470 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 10336 Meer over bestellen |
|
| RG1005P-753-D-T10 | RES SMD 75K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 998 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ATTD1912F25 | RES 19.1K OHM 1% 1/8W 0805 | 951 Meer over bestellen |
|
| ERJ-UP3F2943V | RES 294K OHM 1% 1.4W 0603 | 966 Meer over bestellen |
|
| SDR03EZPJ222 | RES SMD 2.2 KOHM 5% 0.3W 0603 | 4589 Meer over bestellen |
|
| AA1206FR-071K13L | RES SMD 1.13K OHM 1% 1/4W 1206 | 832 Meer over bestellen |
|
| RN73H1JTTD24R0C50 | RES 24 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 822 Meer over bestellen |
|
| RN73R2ETTD32R0C25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 943 Meer over bestellen |
|
| PFC10-9R1F1 | RES SMD 9.1 OHM 1% 25W PFC10 | 947 Meer over bestellen |
|
| RC0201FR-07280KL | RES SMD 280K OHM 1% 1/20W 0201 | 48756 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10976 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03088 | $0.03088 |
| 200000 | $0.00998 | $1996 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.