Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | CRCW0201887RFKED |
| LIXINC Part # | CRCW0201887RFKED |
| Fabrikant | Vishay / Dale |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | RES SMD 887 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | CRCW0201887RFKED PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 20 - Apr 24 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | CRCW0201887RFKED |
| Merk: | Vishay / Dale |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | Vishay / Dale |
| serie: | CRCW |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 887 Ohms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 0.05W, 1/20W |
| samenstelling: | Thick Film |
| functies: | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 0201 (0603 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 0201 |
| waarderingen: | - |
| maat / afmeting: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.011" (0.28mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RNCF0805BTC806K | RES 806K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 903 Meer over bestellen |
|
| RNCF0402BTC2K26 | RES 2.26K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 947 Meer over bestellen |
|
| HRG3216P-1211-B-T1 | RES SMD 1.21K OHM 0.1% 1W 1206 | 961 Meer over bestellen |
|
| RNCF0603CTE10K0 | RES 10K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 915 Meer over bestellen |
|
| D55342E07B210ARWS | RES SMD 210 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 928 Meer over bestellen |
|
| RNCF0805BKE649K | RES 649K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 912 Meer over bestellen |
|
| PE0603DRF7T0R025L | RES 0.025 OHM 0.5% 1/3W 0603 | 924 Meer over bestellen |
|
| RG3216N-9762-B-T5 | RES SMD 97.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 984 Meer over bestellen |
|
| RK73B2ATTD360G | RES 36 OHM 2% 1/4W 0805 | 940 Meer over bestellen |
|
| CRCW04025R76FNTD | RES SMD 5.76 OHM 1% 1/16W 0402 | 841 Meer over bestellen |
|
| RNCF0805BTC71R5 | RES 71.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 862 Meer over bestellen |
|
| RN73R2BTTD1402A25 | RES 14K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 805 Meer over bestellen |
|
| RN73R1JTTD1641D100 | RES 1.64K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 839 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10914 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02926 | $0.02926 |
| 10000 | $0.02793 | $279.3 |
| 30000 | $0.02653 | $795.9 |
| 50000 | $0.02599 | $1299.5 |
| 100000 | $0.02584 | $2584 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.