Alleen voor referentie
| Onderdeel nummer | P1206H1152FBTA |
| LIXINC Part # | P1206H1152FBTA |
| Fabrikant | Vishay / Sfernice |
| Categorie | weerstanden › chip weerstanden-surface mount |
| Beschrijving | P 1206 H 1152 F B TR100 |
| Levenscyclus | Actief |
| RoHS | Geen RoHS-informatie |
| EDA/CAD-modellen | P1206H1152FBTA PCB-voetafdruk en symbool |
| Magazijnen | VS, Europa, China, Hongkong SAR |
| Geschatte levering | Apr 22 - Apr 26 2026(Kies versnelde verzending) |
| Garantie | Tot 1 jaar [beperkte garantie]* |
| Betaling |
|
| Verzenden | ![]() |
| Onderdeel nummer: | P1206H1152FBTA |
| Merk: | Vishay / Sfernice |
| Levenscyclus: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Categorie: | weerstanden |
| Subcategorie: | chip weerstanden-surface mount |
| Fabrikant: | Vishay / Sfernice |
| serie: | P |
| pakket: | Tape & Reel (TR) |
| onderdeel staat: | Active |
| weerstand: | 11.5 kOhms |
| tolerantie: | ±1% |
| vermogen (watt): | 0.333W, 1/3W |
| samenstelling: | Thin Film |
| functies: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| temperatuurcoëfficiënt: | ±50ppm/°C |
| bedrijfstemperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| pakket / koffer: | 1206 (3216 Metric) |
| apparaatpakket leverancier: | 1206 |
| waarderingen: | - |
| maat / afmeting: | 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm) |
| hoogte - zittend (max): | 0.025" (0.63mm) |
| aantal opzeggingen: | 2 |
| mislukkingspercentage: | - |
| RN73R2BTTD6120F50 | RES 612 OHM 1% 1/4W 1206 | 824 Meer over bestellen |
|
| ERJ-XGNF5363Y | RES 536K OHM 1% 1/32W 01005 | 822 Meer over bestellen |
|
| KTR10EZPJ393 | RES SMD 39K OHM 5% 1/8W 0805 | 802 Meer over bestellen |
|
| PHP00805E6652BBT1 | RES SMD 66.5K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 872 Meer over bestellen |
|
| RG3216P-8451-D-T5 | RES SMD 8.45K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 829 Meer over bestellen |
|
| RN73H2BTTD1021B50 | RES 1.02K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 917 Meer over bestellen |
|
| RN73R2BTTD8562C50 | RES 85.6K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 854 Meer over bestellen |
|
| PAT0603E9531BST1 | RES SMD 9.53KOHM 0.1% 0.15W 0603 | 824 Meer over bestellen |
|
| RN73R1JTTD3052F50 | RES 30.5K OHM 1% 1/10W 0603 | 847 Meer over bestellen |
|
| CRCW12068R20FKEA | RES SMD 8.2 OHM 1% 1/4W 1206 | 1384 Meer over bestellen |
|
| RN73H2ETTD6903D25 | RES 690K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 923 Meer over bestellen |
|
| RN73R1JTTD1272B50 | RES 12.7K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 812 Meer over bestellen |
|
| RN73R1JTTD1152D50 | RES 11.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 844 Meer over bestellen |
| Op voorraad | 10999 - Meer over bestellen |
|---|---|
| Citaat limiet | Geen limiet |
| Doorlooptijd | Te bevestigen |
| Minimum | 1 |
Warme tips: Gelieve onderstaand formulier in te vullen. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.21620 | $4.2162 |
Lixinc zal voor u de scherpste prijzen aanbieden, hiervoor verwijzen wij u naar de offertes.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.